Dome Kamera Sistemleri

Tasarım farklılığı dolayısıyla diğer güvenlik kamerası modellerinden farklı bir şekilde isimlendirilen Dome kamera sistemleri temel olarak tasarımının Türkçe karşılığı “Kubbe” olan Dome kelimesiyle isimlendirilmektedir. Günümüzde işyerlerinden bireysel yaşam alanlarına kadar her alanda güvenlik kamerası modelleri arasında en sık şekilde tercih edilen model konumunda bulunuyor. Bu nedenle de günümüzde çok sık şekilde karşılaşılan bir kamera modeli olan dome kamera modelleri son derece geniş açılı bir görüş kapasitesine sahiptir. Böylelikle daha düşük sayıdaki kamera ile çok daha geniş alanların gözlemlenebilmesine olanak vermektedir. Bu özelliği de tasarımının özgünlüğü kadar fonksiyonu dolayısı ile de oldukça yoğun ve sık bir şekilde tercih edilmektedir. Tüm projeler için gerekli kamera ve güvenlik sistemlerinde kullanılan ürünlerimize https://surelektronik.com/urunler/ linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Dome Kamera Nerelerde Kullanılır?

Özgün ve dikkat çekici tasarımı ile öne çıkan Dome kamera sistemleri kullanım alanları ağırlıklı olarak kapalı mekan yani iç mekanlardır. Çok şık tasarımı sayesinde kapalı mekanlardaki dekoratif atmosferde “sırıtmayan” ve dekorasyon bütünleşik bir görsellik ortaya çıkartan işlevsel kamera modellerinden birisidir. Ağırlıklı olarak da ofis, işyeri, okul, hastane gibi toplu kullanım alanlarında kullanılmaktadır. Bu tarz kapalı mekanlar içerisinde kesinlikle göze batmayacak ve dekorasyonla uyumlu bir tasarıma sahip olması ile aksesuar etkisi oluşturan görsellik sağlamaktadır. Bu gibi tasarım özellikleri de iç mekan güvenlik kamerası ihtiyaçlarının karşılanmasında son derece yoğun şekilde tercih edilmesine yol açıyor.

Dome Kamera Fiyatları

Görüntüleme sistemlerinde yakalanan hızlı gelişim ivmesi ile birlikte son derece zengin bir model çeşitliliği sunuluyor. Böylelikle hem kullanım alanın özellikleri hem de kullanım alanındaki teknik ihtiyçalar üzerinden en uygun güvenlik kamerası kullanım imkanı sağlayacak kamera seçimlerinin yapılabilmesi mümkündür. Bu zengin çeşitlilik içerisinde tasarım özgünlüğü ile dikkat çeken dome kamera sistemleri aynı zamanda da son derece cazip fiyat seçeneklerine sahiptir. Çünkü bu kamera sistemleri çok daha düşük maliyetlere sahiptir. Üzerinde kendi koruma muhafazası ve lensi ile birlikte teslimatı gerçekleştirilmektedir.

Dome Kamera Montajı

Şık tasarımı, uygun fiyatı ve geniş açılı görüş kapasitesi ile öne çıkan Dome kamera sistemleri aynı zamanda da oldukça basit şekilde montaj edilebilmektedir. Pratik bir şekilde dome kamera sistemlerinin her türlü yüzey üzerine montaj işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Ancak teknik açıdan hangi pozisyonda durmasının daha iyi olacağı, bağlantılarının hatasız şekilde gerçekleştirilmesi gibi detaylar dolayısı ile diğer tüm güvenlik kameralarında olduğu gibi profesyoneller tarafından montajının yapılması gerekiyor. Bu şekilde yapılan kurulum işlemleri sonrasında en kısa süre içerisinde aktif şekilde kullanımına başlanarak, uzun yıllar herhangi bir aksaklık veya sorun yaşamadan kullanımı gerçekleştirilebilmektedir. Bu gibi avantajları bulunan Dome kamera sistemlerinde herhangi bir arıza yaşanması durumunda da 7/24 kesintisiz kamera teknik servis hizmetlerimiz kapsamında uzman ekiplerimizle değerli tüketicilerimize yardımcı oluyoruz. Bu hizmetlerimize iletişim  numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.